TUGEVAD Kaubamärgid


Vivacolor

Vivacolor
on Balti riikides turustatav kaubamärk, mida müüakse enamustes ehituskauplustes Eestis, Lätis ja Leedus. Vivacolor tootevalikus on u. 60 värvi-, pahtli- ja lakitoodet. Vivacolor tooted on välja töötatud vastavalt kohalikule kliimale ja tuginedes omanikfirma pikaajalisele värvitootmiskogemusele.

 

aubamärk on loodud 1995. aastal.

www.vivacolor.ee
Logo
Tikkurila on rahvusvaheline kaubamärk, mida müüakse u. 40 riigis ning mille peamised turud on Soome, Rootsi, Venemaa ja Balti riigid. Tikkurila pakub individuaalseid lahendusi alates ideest kuni eduka lõpptulemuseni tavatarbijatele, professionaalidele ja tööstusvärvide kasutajatele.

Kaubamärk on loodud 1862. aastal.

www.tikkurila.ee ANZA


Anza pakub kvaliteetsete ja kauakestvate maalritarvete täisvalikut, mis on disainitud vastavalt nii proffide kui ka tavatarbijate vajadustele. Anza  tootesortimenti kuuluvad pintslid, pintslite komplektid, värvirullid ning erinevad tööriistad tapeetimiseks, pahteldamiseks ja lihvimiseks.

Anza toodetega on mugav töötada, nad annavad tööle kauni lõpptulemuse, kestavad kaua ning on efektse disainiga. Kaupluse müüjad on koolitatud Tikkurila Koolituskeskuses jagamaks teile nõuannet õige töövahendi valikuks.

 

Rohkem infot Anza toodete kohta leiad www.vivacolor.ee ja Anza koduleheküljelt www.anza.se.