Tikkurila w polsce


Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia.


Rozwijamy najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające naszym klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Działamy w jedenastu krajach, a 2700 dedykowanych specjalistów, tworzących nasze zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie.


W 2019 roku nasz przychód wyniósł 564 mln EUR. Firma jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tikkurila - skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.Aktualności

Tikkurila Polska Najbardziej Efektywnym Pracodawcą województwa podkarpackiego 12.11.2020

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że Tikkurila Polska SA znalazła się w gronie głównych laureatów nagrody Dobra Firma 2020 województwa podkarpackiego, przyznanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich, zwyciężając w kategorii Najbardziej Efektywny Pracodawca, firmy duże i średnie.

Read more

 

Tikkurila z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 10.07.2020

Szanowni Państwo, Tikkurila została najlepiej ocenianą przez działające na polskim rynku firmy wykonawcze marką farb dekoracyjnych wewnętrznych i otrzymała prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w tej kategorii. W ramach prowadzonego badania branżowego wykonawcy docenili także wysoką jakość naszych produktów do drewna i Tikkurila otrzymała równolegle wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii lakiery/impregnaty do drewna.

Read more

 Chcesz wiedzieć więcej o Grupie Tikkurila?


Tikkurila Group


Banner Annual Review 2019..

Banner Sustainability Report 2019.


Beckers footerJEDYNKA_RGB

Polifarb footer

Tikkurila footer