Aktualności

Tikkurila Polska Najbardziej Efektywnym Pracodawcą województwa podkarpackiego 12.11.2020

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że Tikkurila Polska SA znalazła się w gronie głównych laureatów nagrody Dobra Firma 2020 województwa podkarpackiego, przyznanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich, zwyciężając w kategorii Najbardziej Efektywny Pracodawca, firmy duże i średnie.

Read more

 

Tikkurila z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 10.07.2020

Szanowni Państwo, Tikkurila została najlepiej ocenianą przez działające na polskim rynku firmy wykonawcze marką farb dekoracyjnych wewnętrznych i otrzymała prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w tej kategorii. W ramach prowadzonego badania branżowego wykonawcy docenili także wysoką jakość naszych produktów do drewna i Tikkurila otrzymała równolegle wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii lakiery/impregnaty do drewna.

Read more

 

Marka farb Jedynka wyróżniona tytułem Superbrands 2020 08.04.2020

Jedynka po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Superbrands 2020, potwierdzając tym samym swoje miejsce w gronie najsilniejszych marek na polskim rynku. Wyróżnienie zostało przyznane głosami konsumentów, a także na podstawie opinii ekspertów.

Read more

 

Rodzina farb Beckers Designer w nowej odsłonie 19.03.2020

Marka Beckers zmieniła szatę graficzną opakowań produktów ze swojej flagowej linii Designer. W efekcie wodorozcieńczalne farby do malowania ścian z serii Beckers Designer Colour, Beckers Designer White i Beckers Designer Kitchen&Bathroom, a także emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal są już dostępne na sklepowych półkach w nowych, atrakcyjnych puszkach i saszetkach.

Read more

 

Tikkurila z tytułem „Budowlanej Firmy Roku 2019” ; Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu, „Osobowością Branży 2019” 05.02.2020

Tikkurila Polska S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych firm w branży budowlanej, a Prezes firmy Remigiusz Skąpski został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży 2019”.

Read more

 

Złoty Laur Konsumenta 2020 dla farb Tikkurila 14.01.2020

Tikkurila została nagrodzona złotym godłem w plebiscycie Laur Konsumenta 2020 w kategorii „Farby”. Jest to kolejne z rzędu zwycięstwo marki w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie.

Read more

 

Bombki i nie tylko (jak) malowane”, czyli tradycyjne malowanie ozdób świątecznych 23.12.2019

W przedświąteczny weekend Tikkurila zorganizowała akcję malowania bombek i dekoracji świątecznych w centrum handlowym w Dębicy. Warsztaty miały charakter otwarty i były okazją do pomalowania własnej ozdoby, którą można było następnie zabrać ze sobą do domu.

Read more

 

Tikkurila wśród Liderów Społecznej Odpowiedzialności 09.12.2019

Tikkurila Polska SA została Laureatem XII edycji Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. Program ma na celu wskazanie liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego oraz upowszechnianie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR.

Read more

 

Eko malowanie, czyli „Warsztaty małego i dużego EKO artysty” z Tikkurila 03.10.2019

W miniony weekend Galerię Raj w Dębicy odwiedziły tłumy małych i większych EKO artystów. A wszystko za sprawą kolejnej edycji warsztatów Tikkurila, które firma organizuje już od 6 lat.

Read more

 

"Domowe rewolucje" z marką Tikkurila 05.09.2019

Pragniemy poinformować, że z początkiem września wystartował nowy, czwarty już sezon popularnego programu wnętrzarskiego „Domowe Rewolucje”. Dorota Szelągowska po raz kolejny podjęła się przemiany niemodnie lub niepraktycznie urządzonych mieszkań i sprawia, że stają się one przytulne, nowoczesne oraz funkcjonalne. Prowadząca do metamorfozy wnętrz ponownie używa sprawdzonych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych, jakie dają produkty marki Tikkurila.

Read more

 

III Bieg na 6 łap - relacja 02.09.2019

Pod koniec sierpnia na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu, odbyła się trzecia edycja "BIEGU NA 6 ŁAP”, przygotowana i prowadzona przez wolontariat Psi Azylek, Gminę Dębica, GOSiR oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

Read more

 

„Wyobraźnia i kolor” – konkurs plastyczny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy 27.06.2019

Jak się okazuje, z farbami Tikkurila można stworzyć nie tylko trwałe, wyjątkowe i bezpieczne wnętrza, ale też piękne prace plastyczne, które te wnętrza dodatkowo ozdobią.

Read more

 

Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim 21.06.2019

Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z powiatu dębickiego otrzymały granty na realizację swoich pomysłów w ramach programu „Działaj Lokalnie” edycja 2019.

Read more

 

Tikkurila Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019 27.06.2019

Marka Tikkurila została podwójnie uhonorowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego rankingu Budowlana Marka Roku. Otrzymała tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne", a także wyróżnienie w kategorii "Farby dekoracyjne zewnętrzne". Najbardziej cenione i zaufane marki budowlane wyłonione zostały na podstawie głosów oddanych przez fachowców.

Read more

 

3… 2…1... start…! Relacja z 6. Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila 13.06.2019

Kurz na asfaltowej trasie 6.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila już opadł, ale emocje związane z imprezą wciąż pozostają gorące. Tradycją stało się już, że każdej kolejnej edycji biegu towarzyszy aura bliska tropikalnej. Nie inaczej było i tym razem, chociaż w minioną niedzielę fale gorąca łagodziły delikatne, przynoszące chwilową ulgę powiewy wiatru. W takich okolicznościach przyszło zawodnikom pokonywać kolejne kilometry.

Read more

 

Tikkurila Polska SA po raz czwarty z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 23.05.2019

Firma Tikkurila Polska SA po raz czwarty otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku". W ostatniej edycji programu Tikkurila znalazła się w gronie laureatów w kategorii ogólnopolskiej, dodatkowo została nagrodzona przez Kapitułę w kategorii branżowej. Uroczysta gala podsumowująca program odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Pani Marta Broniewicz, Dyrektor ds. Marketingu.

Read more

 

Jak zapraszaliśmy wiosnę do naszych domów, czyli „Wiosenne warsztaty artystyczne” z Tikkurila 19.04.2019

W przedświąteczny weekend wiosna zawitała u nas na dobre. A wszystko za sprawą „Wiosennych warsztatów artystycznych”, które firma Tikkurila zorganizowała w Galerii Raj w Dębicy. Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, dzieci i rodzice wspólnie dekorowali doniczki.

Read more

 

Już 30 000 drzew posadzonych! 11.04.2019

Zakończyła się szósta edycja akcji “Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila!”. Tym razem do udziału w projekcie firma Tikkurila Polska SA zaprosiła dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy.

Read more

 

Tikkurila Polska po raz kolejny włączyła się w akcję „Godzina dla Ziemi” 01.04.2019

W minioną sobotę, 30 marca, Tikkurila Polska po raz kolejny włączyła się w największe na świecie wydarzenie związane ze zmianami klimatycznymi – „Godzinę dla Ziemi”. Tego dnia firma wyłączyła zbędne oświetlenie na jedną godzinę, pomiędzy 20:30 a 21:30; do udziału w akcji zachęcała również swoich pracowników.

Read more

 

Farby Tikkurila z tytułem Złoty Laur Konsumenta 2019 11.03.2019

Tikkurila otrzymała najwyższe wyróżnienie, czyli złote godło, w ogólnopolskim konkursie "Laur Konsumenta 2019". Zwycięski tytuł został przyznany marce w kategorii „Farby” już kolejny rok z rzędu.

Read more

 

Tikkurila Lododisco „Pluszaki atakują” – relacja 14.02.2019

W piątkowy wieczór na tafli dębickiego lodowiska tłumnie pojawiły się… Pluszowe Misie. Wszystkie ubrane w stylowe futerka, różnobarwnie mieniące się w świetle reflektorów, wdzięcznie prezentowały się na lodowej scenie kołysząc się w rytm otaczających je dźwięków muzyki...

Read more

 

Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu” 07.01.2019

Nowy Rok 2019 zagościł na dobre, a my wracamy wspomnieniami do ostatnich dni roku 2018. A jest co wspominać…!

Read more

 

Święta w kolorach Tikkurila czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane” 27.12.2018

Wyjątkowe, niepowtarzalne, magiczne, kolorowe… Takimi słowami można określić ozdoby świąteczne, które powstały podczas kolejnych otwartych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila "Bombki i nie tylko (jak) malowane".

Read more

 

Tikkurila Lododisco „W krainie EMOTek” 05.12.2018

Chociaż listopad oznacza zwykle początek aury zimowej, to jednak w tym roku miesiąc ten zakończył się wyjątkowo ciepło, radośnie i przyjemnie. A wszystko za sprawą kolejnej edycji „Tikkurila Lododisco”, która odbyła się 30 listopada br. na dębickim lodowisku.

Read more

 

Wizyta licealistów z II LO w Dębicy w Tikkurila 19.11.2018

Firma Tikkurila Polska SA gościła grupę uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Read more

 

Tikkurila przedstawia nowe posadzki żywiczne Fontefloor PU Cem zapewniające doskonałą ochronę betonowych podłóg przemysłowych 06.11.2018

Tikkurila Fontefloor PU Cem to powłoka poliuretanowo-cementowa wyróżniająca się wysoką odpornością na substancje chemiczne i na ścieranie. Przeznaczona jest do zastosowania w przemyśle spożywczym, a w szczególności w miejscach, gdzie podłogi narażone są na działanie chemikaliów lub kwasów organicznych i nieorganicznych. Zabezpiecza podłogi także przed działaniem soli, zasad, tłuszczów, olejów i wody.

Read more

 

Inspiracje zaczerpnięte z historii i natury oraz mocne kolory – w fińskich miastach powstało 19 murali 12.10.2018

W ciągu miesiąca, w ramach UPEA18 Street Art Festival, w 12 miastach w Finlandii powstało 19 murali, a wszystkie namalowane farbami Tikkurila. Dziś w sztuce miejskiej przeważają inspirujące opowieści, odważne kolory i motywy związane z naturą.

Read more

 

„Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia – relacja 08.10.2018

Niebieskie, zielone, żółte, białe… W kropeczki, w kwiatuszki, paseczki, ozdobione serduszkami czy szlaczkami… Z motywem samochodu, domku, drzewka… Podczas minionej edycji „Warsztatów małego artysty” z Tikkurila, która odbyła się w dniach 5-7 października br. w Galerii Raj w Dębicy, powstało kilkaset różnorodnych, kolorowych ramek na zdjęcia. A każda z nich jedyna w swoim rodzaj i wyjątkowa, bo udekorowana własnoręcznie przez dzieci i rodziców.

Read more

 

"Domowe rewolucje" z marką Tikkurila 04.10.2018

Po wakacjach na antenę HGTV Home & Garden powraca popularny, wnętrzarski program telewizyjny „Domowe rewolucje”. W nowym, trzecim już sezonie, prowadząca format Dorota Szelągowska odmieniać będzie całe mieszkania - z mało funkcjonalnych oraz niemodnych przestrzeni stworzy piękne i stylowe wnętrza. W odcinkach najnowszej serii do barwnych metamorfoz wykorzystywane będą farby Tikkurila.

Read more

 

Kolory pomocne w nauce według Tikkurila i HEI Schools 01.10.2018

Nauka poprzez zabawę? Zgodnie z filozofią fińskiej edukacji wczesnoszkolnej każda sytuacja jest dobrą okazją do uczenia się. Dzięki temu dzieci już od najmłodszych lat mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Bardzo ważne jest również stworzenie odpowiedniej atmosfery, która będzie sprzyjać rozwojowi dziecka.

Read more

 

Showroom Tikkurila w programie Express Domowy 19.09.2018

Pragniemy poinformować, że ekipa programu telewizyjnego Express Domowy, który emitowany jest na antenie DOMO+ odwiedziła showroom Tikkurila.

Read more

 

Zmiany w marce Jedynka - podsumowanie 10.09.2018

Artykuł zawiera podsumowanie zmian jakie zaszły w marce Jedynka w ciągu ostatnich miesięcy.

Read more

 

II Bieg na 6 łap 15.09.2018

W sobotę, tj. 15 września br., na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbył się “II BIEG NA 6 ŁAP”. Mimo niesprzyjającej pogody na starcie stanęła liczna grupa miłośników zwierząt wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Każdy uczestnik otrzymał specjalny pamiątkowy medal, zaś każdy psiak dostał w nagrodę pyszne ciasteczko. Dodatkowo dla wszystkich przybyłych przygotowano: popcorn, watę cukrową, ciepłe napoje oraz grillowane kiełbaski.

Read more

 

Jedynka Deco&Protect biała - nowa lateksowa farba zmywalna w ofercie marki Jedynka 03.09.2018

W ofercie farb do ścian i sufitów marki Jedynka mamy zarówno gotowe kolory (Jedynka Deco&Protect Zmywalna), jak i biele - emulsyjną farbę Jedynka Śnieżnobiała i akrylową farbę Jedynka Perfekcyjna Biała. Do tej pory brakowało nam w ofercie białej farby zmywalnej, czyli dającej możliwość zmycia powstałych zabrudzeń bez szkody dla pomalowanej powierzchni.

Read more

 

Farby Tikkurila rozjaśnią murale w dwunastu fińskich miastach 04.09.2018

Tikkurila weźmie udział w narodowym UPEA18 Street Art Festival podczas którego, we wrześniu, w dwunastu fińskich miastach stworzone zostaną niepowtarzalne publiczne dzieła sztuki - wielkoformatowe murale.

Read more

 

Tikkurila chroni konstrukcje stalowe największego na świecie krytego centrum narciarskiego 28.08.2018

Największe na świecie kryte centrum narciarskie budowane jest w Lørenskog w Norwegii, około 20 kilometrów na wschód od Oslo. Sześciokondygnacyjny kompleks narciarski mieści stok narciarski o długości ponad 500 metrów oraz trasę do narciarstwa biegowego. Tikkurila współpracuje z Ruuki Construction w dostarczaniu konstrukcji stalowych dla tego obiektu.

Read more

 

TIKKURILA - MARKA DOCENIONA PRZEZ KONSUMENTÓW – NAGRODY 2018 09.07.2018

Marka TIKKURILA w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2018 otrzymała aż 3 złote wyróżnienia.

Read more

 

Brązowa Budowlana Marka Roku 2018 dla Tikkurila 02.07.2018

Tikkurila po raz kolejny z rzędu została doceniona w ogólnopolskim rankingu Budowlana Marka Roku.

Read more

 

Tikkurila Partnerem Programu „Działaj Lokalnie” – edycja 2018 27.06.2018

Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie”. „Działaj Lokalnie” to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowana przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz lokalnych partnerów, do których należy Tikkurila Polska S.A.

Read more

 

Bezpłatne konsultacje designerów z Tikkurila 25.06.2018

Pragniemy poinformować o tegorocznej akcji marki Tikkurila prowadzonej pod hasłem „Porada designera z Tikkurila”. W ramach projektu, od czerwca do sierpnia br., w całym kraju organizowane będą bezpłatne konsultacje z designerami, mające na celu pomoc konsumentom w doborze kolorów farb we wnętrzach.

Read more

 

5.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila - relacja 11.06.2018

Paweł Smędowski wielkim triumfatorem 5.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila, która odbyła się w minioną niedzielę, tj. 10 czerwca! Zawodnik klubu GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl nie tylko jako pierwszy przekroczył linię mety, ale dokonał tego w rekordowo krótkim czasie 32 minut i 6 sekund i 9 setnych sekundy, ustanawiając tym samym nowy rekord trasy.

Read more

 

Kampania Beckers Designer Collection 04.06.2018

4 czerwca rozpoczyna się kampania telewizyjna marki Beckers, której celem jest komunikacja nowości w portfolio Beckers Designer Collection oraz wzrost świadomości marki. Kampania jest wiodącym elementem tegorocznego wsparcia marki oraz nowej linii. Spoty emitowane będą w stacjach ogólnopolskich, m.in. TVN, Polsat, TVP oraz kanałach tematycznych.

Read more

 

Tikkurila z tytułem Grand Prix w projekcie Solidny Pracodawca Roku 2017 10.04.2018

Firma Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem Grand Prix w bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku w kategorii ogólnopolskiej.

Read more

 

Kolejne spotkanie z ekologią czyli eko-lekcje dla najmłodszych z Tikkurila 26.03.2018

Firma Tikkurila od kilku lat organizuje w dębickich szkołach eko-lekcje, czyli spotkania poświęcone zagadnieniom ekologicznym.

Read more

 

„Warsztaty małego majsterkowicza” – szkatułki na wiosenne skarby 27.03.2018

Zakończyła się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila.

Read more

 

W jaki sposób Tikkurila uwzględnia kwestie dotyczące zmian klimatycznych? 22.03.2018

Zmiany klimatyczne stanowią jeden z globalnych megatrendów wpływających na działalność operacyjną Tikkurila.

Read more

 

Wiosna w Showroom w Warszawie 19.03.2018

19 marca w Showroom Tikkurila i Beckers w Warszawie wspólnie z klientami Tikkurila postanowiliśmy pożegnać zimę i przywitać wiosnę.

Read more

 

Jedynka TV 19.03.2018

Produkty Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel pojawią się na antenie Polsatu w programie „Nasz Nowy Dom” w sześciu odcinkach najnowszego sezonu.

Read more

 

Wizyta uczniów z Zespołu Szkół w Jaźwinach 16.03.2018

W dniu 6 marca 2018 r., w ramach rozwijania współpracy ze szkołami i uczelniami wyższymi, Tikkurila Polska S.A. w Dębicy gościła grupę gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Jaźwinach wraz z opiekunami.

Read more

 

JEDYNKA DECO&PROTECT – nowe linie produktowe 05.03.2018

JEDYNKA DECO&PROTECT to gama dobrych jakościowo produktów opartych na nowoczesnych recepturach, a jednocześnie dostępnych w przystępnych cenach.

Read more

 

Next