Aktualności

Tikkurila wśród Liderów Społecznej Odpowiedzialności 09.12.2019

Tikkurila Polska SA została Laureatem XII edycji Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. Program ma na celu wskazanie liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego oraz upowszechnianie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR.

Read more

 

Eko malowanie, czyli „Warsztaty małego i dużego EKO artysty” z Tikkurila 03.10.2019

W miniony weekend Galerię Raj w Dębicy odwiedziły tłumy małych i większych EKO artystów. A wszystko za sprawą kolejnej edycji warsztatów Tikkurila, które firma organizuje już od 6 lat.

Read more

 

"Domowe rewolucje" z marką Tikkurila 05.09.2019

Pragniemy poinformować, że z początkiem września wystartował nowy, czwarty już sezon popularnego programu wnętrzarskiego „Domowe Rewolucje”. Dorota Szelągowska po raz kolejny podjęła się przemiany niemodnie lub niepraktycznie urządzonych mieszkań i sprawia, że stają się one przytulne, nowoczesne oraz funkcjonalne. Prowadząca do metamorfozy wnętrz ponownie używa sprawdzonych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych, jakie dają produkty marki Tikkurila.

Read more

 

III Bieg na 6 łap - relacja 02.09.2019

Pod koniec sierpnia na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu, odbyła się trzecia edycja "BIEGU NA 6 ŁAP”, przygotowana i prowadzona przez wolontariat Psi Azylek, Gminę Dębica, GOSiR oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

Read more

 

„Wyobraźnia i kolor” – konkurs plastyczny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy 27.06.2019

Jak się okazuje, z farbami Tikkurila można stworzyć nie tylko trwałe, wyjątkowe i bezpieczne wnętrza, ale też piękne prace plastyczne, które te wnętrza dodatkowo ozdobią.

Read more

 

Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim 21.06.2019

Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z powiatu dębickiego otrzymały granty na realizację swoich pomysłów w ramach programu „Działaj Lokalnie” edycja 2019.

Read more

 

Tikkurila Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019 27.06.2019

Marka Tikkurila została podwójnie uhonorowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego rankingu Budowlana Marka Roku. Otrzymała tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne", a także wyróżnienie w kategorii "Farby dekoracyjne zewnętrzne". Najbardziej cenione i zaufane marki budowlane wyłonione zostały na podstawie głosów oddanych przez fachowców.

Read more

 

3… 2…1... start…! Relacja z 6. Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila 13.06.2019

Kurz na asfaltowej trasie 6.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila już opadł, ale emocje związane z imprezą wciąż pozostają gorące. Tradycją stało się już, że każdej kolejnej edycji biegu towarzyszy aura bliska tropikalnej. Nie inaczej było i tym razem, chociaż w minioną niedzielę fale gorąca łagodziły delikatne, przynoszące chwilową ulgę powiewy wiatru. W takich okolicznościach przyszło zawodnikom pokonywać kolejne kilometry.

Read more

 

Tikkurila Polska SA po raz czwarty z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 23.05.2019

Firma Tikkurila Polska SA po raz czwarty otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku". W ostatniej edycji programu Tikkurila znalazła się w gronie laureatów w kategorii ogólnopolskiej, dodatkowo została nagrodzona przez Kapitułę w kategorii branżowej. Uroczysta gala podsumowująca program odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Pani Marta Broniewicz, Dyrektor ds. Marketingu.

Read more

 

Jak zapraszaliśmy wiosnę do naszych domów, czyli „Wiosenne warsztaty artystyczne” z Tikkurila 19.04.2019

W przedświąteczny weekend wiosna zawitała u nas na dobre. A wszystko za sprawą „Wiosennych warsztatów artystycznych”, które firma Tikkurila zorganizowała w Galerii Raj w Dębicy. Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, dzieci i rodzice wspólnie dekorowali doniczki.

Read more

 

Już 30 000 drzew posadzonych! 11.04.2019

Zakończyła się szósta edycja akcji “Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila!”. Tym razem do udziału w projekcie firma Tikkurila Polska SA zaprosiła dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy.

Read more

 

Tikkurila Polska po raz kolejny włączyła się w akcję „Godzina dla Ziemi” 01.04.2019

W minioną sobotę, 30 marca, Tikkurila Polska po raz kolejny włączyła się w największe na świecie wydarzenie związane ze zmianami klimatycznymi – „Godzinę dla Ziemi”. Tego dnia firma wyłączyła zbędne oświetlenie na jedną godzinę, pomiędzy 20:30 a 21:30; do udziału w akcji zachęcała również swoich pracowników.

Read more

 

Farby Tikkurila z tytułem Złoty Laur Konsumenta 2019 11.03.2019

Tikkurila otrzymała najwyższe wyróżnienie, czyli złote godło, w ogólnopolskim konkursie "Laur Konsumenta 2019". Zwycięski tytuł został przyznany marce w kategorii „Farby” już kolejny rok z rzędu.

Read more

 

Tikkurila Lododisco „Pluszaki atakują” – relacja 14.02.2019

W piątkowy wieczór na tafli dębickiego lodowiska tłumnie pojawiły się… Pluszowe Misie. Wszystkie ubrane w stylowe futerka, różnobarwnie mieniące się w świetle reflektorów, wdzięcznie prezentowały się na lodowej scenie kołysząc się w rytm otaczających je dźwięków muzyki...

Read more

 

Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu” 07.01.2019

Nowy Rok 2019 zagościł na dobre, a my wracamy wspomnieniami do ostatnich dni roku 2018. A jest co wspominać…!

Read more

 

Święta w kolorach Tikkurila czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane” 27.12.2018

Wyjątkowe, niepowtarzalne, magiczne, kolorowe… Takimi słowami można określić ozdoby świąteczne, które powstały podczas kolejnych otwartych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila "Bombki i nie tylko (jak) malowane".

Read more

 

Tikkurila Lododisco „W krainie EMOTek” 05.12.2018

Chociaż listopad oznacza zwykle początek aury zimowej, to jednak w tym roku miesiąc ten zakończył się wyjątkowo ciepło, radośnie i przyjemnie. A wszystko za sprawą kolejnej edycji „Tikkurila Lododisco”, która odbyła się 30 listopada br. na dębickim lodowisku.

Read more

 

Wizyta licealistów z II LO w Dębicy w Tikkurila 19.11.2018

Firma Tikkurila Polska SA gościła grupę uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Read more

 

Tikkurila przedstawia nowe posadzki żywiczne Fontefloor PU Cem zapewniające doskonałą ochronę betonowych podłóg przemysłowych 06.11.2018

Tikkurila Fontefloor PU Cem to powłoka poliuretanowo-cementowa wyróżniająca się wysoką odpornością na substancje chemiczne i na ścieranie. Przeznaczona jest do zastosowania w przemyśle spożywczym, a w szczególności w miejscach, gdzie podłogi narażone są na działanie chemikaliów lub kwasów organicznych i nieorganicznych. Zabezpiecza podłogi także przed działaniem soli, zasad, tłuszczów, olejów i wody.

Read more

 

Inspiracje zaczerpnięte z historii i natury oraz mocne kolory – w fińskich miastach powstało 19 murali 12.10.2018

W ciągu miesiąca, w ramach UPEA18 Street Art Festival, w 12 miastach w Finlandii powstało 19 murali, a wszystkie namalowane farbami Tikkurila. Dziś w sztuce miejskiej przeważają inspirujące opowieści, odważne kolory i motywy związane z naturą.

Read more

 

„Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia – relacja 08.10.2018

Niebieskie, zielone, żółte, białe… W kropeczki, w kwiatuszki, paseczki, ozdobione serduszkami czy szlaczkami… Z motywem samochodu, domku, drzewka… Podczas minionej edycji „Warsztatów małego artysty” z Tikkurila, która odbyła się w dniach 5-7 października br. w Galerii Raj w Dębicy, powstało kilkaset różnorodnych, kolorowych ramek na zdjęcia. A każda z nich jedyna w swoim rodzaj i wyjątkowa, bo udekorowana własnoręcznie przez dzieci i rodziców.

Read more

 

"Domowe rewolucje" z marką Tikkurila 04.10.2018

Po wakacjach na antenę HGTV Home & Garden powraca popularny, wnętrzarski program telewizyjny „Domowe rewolucje”. W nowym, trzecim już sezonie, prowadząca format Dorota Szelągowska odmieniać będzie całe mieszkania - z mało funkcjonalnych oraz niemodnych przestrzeni stworzy piękne i stylowe wnętrza. W odcinkach najnowszej serii do barwnych metamorfoz wykorzystywane będą farby Tikkurila.

Read more

 

Kolory pomocne w nauce według Tikkurila i HEI Schools 01.10.2018

Nauka poprzez zabawę? Zgodnie z filozofią fińskiej edukacji wczesnoszkolnej każda sytuacja jest dobrą okazją do uczenia się. Dzięki temu dzieci już od najmłodszych lat mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Bardzo ważne jest również stworzenie odpowiedniej atmosfery, która będzie sprzyjać rozwojowi dziecka.

Read more

 

Showroom Tikkurila w programie Express Domowy 19.09.2018

Pragniemy poinformować, że ekipa programu telewizyjnego Express Domowy, który emitowany jest na antenie DOMO+ odwiedziła showroom Tikkurila.

Read more

 

Zmiany w marce Jedynka - podsumowanie 10.09.2018

Artykuł zawiera podsumowanie zmian jakie zaszły w marce Jedynka w ciągu ostatnich miesięcy.

Read more

 

II Bieg na 6 łap 15.09.2018

W sobotę, tj. 15 września br., na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbył się “II BIEG NA 6 ŁAP”. Mimo niesprzyjającej pogody na starcie stanęła liczna grupa miłośników zwierząt wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Każdy uczestnik otrzymał specjalny pamiątkowy medal, zaś każdy psiak dostał w nagrodę pyszne ciasteczko. Dodatkowo dla wszystkich przybyłych przygotowano: popcorn, watę cukrową, ciepłe napoje oraz grillowane kiełbaski.

Read more

 

Jedynka Deco&Protect biała - nowa lateksowa farba zmywalna w ofercie marki Jedynka 03.09.2018

W ofercie farb do ścian i sufitów marki Jedynka mamy zarówno gotowe kolory (Jedynka Deco&Protect Zmywalna), jak i biele - emulsyjną farbę Jedynka Śnieżnobiała i akrylową farbę Jedynka Perfekcyjna Biała. Do tej pory brakowało nam w ofercie białej farby zmywalnej, czyli dającej możliwość zmycia powstałych zabrudzeń bez szkody dla pomalowanej powierzchni.

Read more

 

Farby Tikkurila rozjaśnią murale w dwunastu fińskich miastach 04.09.2018

Tikkurila weźmie udział w narodowym UPEA18 Street Art Festival podczas którego, we wrześniu, w dwunastu fińskich miastach stworzone zostaną niepowtarzalne publiczne dzieła sztuki - wielkoformatowe murale.

Read more

 

Tikkurila chroni konstrukcje stalowe największego na świecie krytego centrum narciarskiego 28.08.2018

Największe na świecie kryte centrum narciarskie budowane jest w Lørenskog w Norwegii, około 20 kilometrów na wschód od Oslo. Sześciokondygnacyjny kompleks narciarski mieści stok narciarski o długości ponad 500 metrów oraz trasę do narciarstwa biegowego. Tikkurila współpracuje z Ruuki Construction w dostarczaniu konstrukcji stalowych dla tego obiektu.

Read more

 

TIKKURILA - MARKA DOCENIONA PRZEZ KONSUMENTÓW – NAGRODY 2018 09.07.2018

Marka TIKKURILA w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2018 otrzymała aż 3 złote wyróżnienia.

Read more

 

Brązowa Budowlana Marka Roku 2018 dla Tikkurila 02.07.2018

Tikkurila po raz kolejny z rzędu została doceniona w ogólnopolskim rankingu Budowlana Marka Roku.

Read more

 

Tikkurila Partnerem Programu „Działaj Lokalnie” – edycja 2018 27.06.2018

Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie”. „Działaj Lokalnie” to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowana przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz lokalnych partnerów, do których należy Tikkurila Polska S.A.

Read more

 

Bezpłatne konsultacje designerów z Tikkurila 25.06.2018

Pragniemy poinformować o tegorocznej akcji marki Tikkurila prowadzonej pod hasłem „Porada designera z Tikkurila”. W ramach projektu, od czerwca do sierpnia br., w całym kraju organizowane będą bezpłatne konsultacje z designerami, mające na celu pomoc konsumentom w doborze kolorów farb we wnętrzach.

Read more

 

5.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila - relacja 11.06.2018

Paweł Smędowski wielkim triumfatorem 5.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila, która odbyła się w minioną niedzielę, tj. 10 czerwca! Zawodnik klubu GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl nie tylko jako pierwszy przekroczył linię mety, ale dokonał tego w rekordowo krótkim czasie 32 minut i 6 sekund i 9 setnych sekundy, ustanawiając tym samym nowy rekord trasy.

Read more

 

Kampania Beckers Designer Collection 04.06.2018

4 czerwca rozpoczyna się kampania telewizyjna marki Beckers, której celem jest komunikacja nowości w portfolio Beckers Designer Collection oraz wzrost świadomości marki. Kampania jest wiodącym elementem tegorocznego wsparcia marki oraz nowej linii. Spoty emitowane będą w stacjach ogólnopolskich, m.in. TVN, Polsat, TVP oraz kanałach tematycznych.

Read more

 

Tikkurila z tytułem Grand Prix w projekcie Solidny Pracodawca Roku 2017 10.04.2018

Firma Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem Grand Prix w bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku w kategorii ogólnopolskiej.

Read more

 

Kolejne spotkanie z ekologią czyli eko-lekcje dla najmłodszych z Tikkurila 26.03.2018

Firma Tikkurila od kilku lat organizuje w dębickich szkołach eko-lekcje, czyli spotkania poświęcone zagadnieniom ekologicznym.

Read more

 

„Warsztaty małego majsterkowicza” – szkatułki na wiosenne skarby 27.03.2018

Zakończyła się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila.

Read more

 

W jaki sposób Tikkurila uwzględnia kwestie dotyczące zmian klimatycznych? 22.03.2018

Zmiany klimatyczne stanowią jeden z globalnych megatrendów wpływających na działalność operacyjną Tikkurila.

Read more

 

Wiosna w Showroom w Warszawie 19.03.2018

19 marca w Showroom Tikkurila i Beckers w Warszawie wspólnie z klientami Tikkurila postanowiliśmy pożegnać zimę i przywitać wiosnę.

Read more

 

Jedynka TV 19.03.2018

Produkty Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel pojawią się na antenie Polsatu w programie „Nasz Nowy Dom” w sześciu odcinkach najnowszego sezonu.

Read more

 

Wizyta uczniów z Zespołu Szkół w Jaźwinach 16.03.2018

W dniu 6 marca 2018 r., w ramach rozwijania współpracy ze szkołami i uczelniami wyższymi, Tikkurila Polska S.A. w Dębicy gościła grupę gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Jaźwinach wraz z opiekunami.

Read more

 

JEDYNKA DECO&PROTECT – nowe linie produktowe 05.03.2018

JEDYNKA DECO&PROTECT to gama dobrych jakościowo produktów opartych na nowoczesnych recepturach, a jednocześnie dostępnych w przystępnych cenach.

Read more

 

Trendy kolorystyczne ze Sztokholmskich Targów Mebli i Oświetlenia 2018 19.02.2018

Wzięliśmy udział w Stockholm Furniture & Light Fair i opracowaliśmy nowe kolory godne uwagi.

Read more

 

Tikkurila Lododisco – Hawajskie klimaty 08.02.2018

25 stycznia bieżącego roku odbyła się kolejna edycja Tikkurila Lododisco. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców Dębicy i okolic. Uczestnicy przyodziani w hawajskie spódniczki bawili się w rytmie gorących hitów. Nie zabrakło również konkursów i rozmaitych upominków.

Read more

 

Malowanie Bombek z klientami w Showroom Tikkurila 27.12.2017

W Showroom Tikkurila i Beckers w Warszawie odbyło się pierwsze wspólne z kilentami firmy malowanie bombek i drewnianych ozdób świątecznych. Spotkało się ono z dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych, ale też bardziej dojrzałych uczestników.

Read more

 

TIKKURILA LODODISCO - MIKOŁAJKI NA LODZIE 07.12.2017

To nie był Święty Mikołaj do jakiego przywykliśmy…. Sanie zaparkowane w Laponii, renifery śmigające po tafli lodowiska, a i sam Mikołaj, który zazwyczaj ma problem z przeciśnięciem się przez komin, wyglądał na miłośnika sportu, a zwłaszcza ślizgania na łyżwach…

Read more

 

”Poczta Świętego Mikołaja”, czyli świąteczne warsztaty plastyczne z Tikkurila 05.12.2017

Kolorowe, rysowane, wyklejane… Ozdobione cekinami, piórkami, brokatami… Z choinką, z bałwankiem, z Mikołajem... Takie właśnie były kartki świąteczne wykonywane przez młodych uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z Tikkurila, które odbyły się w minioną sobotę w Galerii Raj w Dębicy.

Read more

 

TIKKURILA Climate Cooler – Laureat projektu "Home Zone jakość i niezawodność 2017" 01.12.2017

Farby do dachów Tikkurila Climate Cooler otrzymały certyfikat jakości i niezawodności w tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu „Home Zone”.

Read more

 

Tikkurila Lododisco Red Carpet - takiej imprezy w Dębicy jeszcze nie było! 31.10.2017

Czerwony to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze odcienie czerwieni symbolizują radość, miłość i pasję, ciemniejsze kojarzą się z siłą i przywództwem. Ale od minionego piątku w Dębicy kolor czerwony przywodzi na myśl jeszcze jedno – kolejną edycję wyjątkowego wydarzenia Tikkurila Lododisco Red Carpet.

Read more

 

Next