Aktualności

Tikkurila Lododisco – Hawajskie klimaty 08.02.2018

25 stycznia bieżącego roku odbyła się kolejna edycja Tikkurila Lododisco. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców Dębicy i okolic. Uczestnicy przyodziani w hawajskie spódniczki bawili się w rytmie gorących hitów. Nie zabrakło również konkursów i rozmaitych upominków.

Read more

 

Malowanie Bombek z klientami w Showroom Tikkurila 27.12.2017

W Showroom Tikkurila i Beckers w Warszawie odbyło się pierwsze wspólne z kilentami firmy malowanie bombek i drewnianych ozdób świątecznych. Spotkało się ono z dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych, ale też bardziej dojrzałych uczestników.

Read more

 

TIKKURILA LODODISCO - MIKOŁAJKI NA LODZIE 07.12.2017

To nie był Święty Mikołaj do jakiego przywykliśmy…. Sanie zaparkowane w Laponii, renifery śmigające po tafli lodowiska, a i sam Mikołaj, który zazwyczaj ma problem z przeciśnięciem się przez komin, wyglądał na miłośnika sportu, a zwłaszcza ślizgania na łyżwach…

Read more

 

”Poczta Świętego Mikołaja”, czyli świąteczne warsztaty plastyczne z Tikkurila 05.12.2017

Kolorowe, rysowane, wyklejane… Ozdobione cekinami, piórkami, brokatami… Z choinką, z bałwankiem, z Mikołajem... Takie właśnie były kartki świąteczne wykonywane przez młodych uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z Tikkurila, które odbyły się w minioną sobotę w Galerii Raj w Dębicy.

Read more

 

TIKKURILA Climate Cooler – Laureat projektu "Home Zone jakość i niezawodność 2017" 01.12.2017

Farby do dachów Tikkurila Climate Cooler otrzymały certyfikat jakości i niezawodności w tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu „Home Zone”.

Read more

 

Tikkurila Lododisco Red Carpet - takiej imprezy w Dębicy jeszcze nie było! 31.10.2017

Czerwony to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze odcienie czerwieni symbolizują radość, miłość i pasję, ciemniejsze kojarzą się z siłą i przywództwem. Ale od minionego piątku w Dębicy kolor czerwony przywodzi na myśl jeszcze jedno – kolejną edycję wyjątkowego wydarzenia Tikkurila Lododisco Red Carpet.

Read more

 

Warsztaty słowem malowane 16.10.2017

Za nami kolejna edycja tradycyjnych już spotkań, podczas których Tikkurila zaprasza dzieci i ich rodziców do wspólnego majsterkowania i malowania.

Read more

 

Tikkurila na Festiwalu Sportu w Dębicy 27.09.2017

24 września, w hali sportowej Domu Sportu w Dębicy odbył się Festiwalu Sportu.

Read more

 

XXI Ogólnopolski Festiwal Komedii „Talia” w Tarnowie 25.09.2017

Podsumowano zakończony w minioną niedzielę XXI Ogólnopolski Festiwal Komedii „Talia”, odbywający się na deskach Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Read more

 

SHOWROOM TIKKURILA I BECKERS JUŻ OTWARTY! 13.09.2017

Wszystkich poszukujących inspiracji na urządzanie wnętrz, marki Tikkurila i Beckers zapraszają do nowo otwartego showroomu.

Read more

 

Bieg na 6 łap 30.08.2017

27 sierpnia br. w Zawadzie k. Dębicy odbył się Pierwszy Zawadzki Bieg na 6 łap, zorganizowany przez wolontariat Psi Azylek.

Read more

 

Narodziny dziecka to przełom nie tylko w życiu, ale też w wystroju wnętrza 09.08.2017

Zakup nowych mebli, odświeżenie koloru ścian, renowacja posiadanych już mebli - to najczęstsze wnętrzarskie zmiany, które według Polaków przeprowadzane są w związku z narodzinami dziecka.

Read more

 

Podwójne wyróżnienie dla Tikkurila w rankingu Budowlana Marka Roku 06.07.2017

Tikkurila została podwójnie doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku.

Read more

 

Tikkurila doceniona za produkty do drewna 29.06.2017

Tikkurila została uhonorowana Srebrnym Laurem Konsumenta 2017 w kategorii „Impregnaty i lakiery do drewna” w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług. To wyróżnienie przyznano marce kolejny rok z rzędu na bazie głosów samych konsumentów.

Read more

 

Do biegu, gotowi, start…! – relacja z 4. Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila 08.06.2017

Niesamowite emocje, świetna zabawa, sportowa rywalizacja, poprawione życiówki i….chyba tradycyjny już upał – tak w kliku słowach można opisać to, co działo się podczas 4.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila.

Read more

 

Blisko 1/3 Polaków nigdy nie robiła w domu remontu 07.06.2017

Prawie co trzeci Polak (32%) nigdy nie robił remontu ani nie zmieniał wystroju w mieszkaniu – wynika z badania Kantar TNS na rzecz marki farb Beckers.

Read more

 

Nowy program TV z udziałem Tikkurila 10.05.2017

Mamy przyjemność poinformować, że marka Tikkurila jest sponsorem nowego programu wnętrzarskiego „Postaw na kolor”, który emitowany będzie na antenie HGTV Home&Garden.

Read more

 

Mieć odpowiedzialność w naturze, czyli 4 edycja ekologicznego projektu firmy Tikkurila 10.05.2017

Za nami 4 edycja projektu Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila!Celem akcji jest zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o środowisko naturalne. Do udziału w wydarzeniu firma zaprasza swoich pracowników i ich rodziny,jak również wolontariuszy z naszego regionu.

Read more

 

Wiosennie, świątecznie i kolorowo - relacja ze świątecznych warsztatów plastycznych z Tikkurila 12.04.2017

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku, kojarząca się ze złotymi promieniami słońca i wszechobecną zielenią.W miniony weekend kolorami zachwyciła jednak nie tylko budząca się do życia przyroda, ale także świąteczne ozdoby przygotowane przez uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila.

Read more

 

Spotkanie z ekologią, czyli eko lekcje z Tikkurila w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy 29.03.2017

25 marca br. pomiędzy godziną 20:30 a 21:30 w Tikkurila Polska S.A. zgasły reklamy świetlne oraz część oświetlenia zewnętrznego. Nie była to jednak awaria. Tak firma – tradycyjnie już - włączyła się w obchody Godziny dla Ziemi. Przy okazji tego wydarzenia Tikkurila Polska S.A. juz po raz trzeci zaprosiła najmłodszych do rozpoczęcia ich przygody z ekologią.

Read more

 

Jedynka w programie Polsatu „NASZ NOWY DOM” 23.03.2017

Produkty Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel pojawią się na antenie telewizji Polsat w programie „Nasz Nowy Dom” w sześciu odcinkach najnowszego sezonu.

Read more

 

Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco 21.02.2017

Za nami czwarta, ostatnia w tym sezonie, odsłona Tikkurila Lododisco. Tym razem organizatorzy zaprosili uczestników do zabawy w klimacie Walentynkowym.

Read more

 

TIKKURILA SPONSOREM WYSTAWY ECHA™ W MUZEUM POLIN 31.01.2017

Firma Tikkurila została sponsorem wystawy „Echa™ - 100 Lat Fińskiej Architektury i Wzornictwa” organizowanej z okazji setnej rocznicy uzyskania niepodległości przez Finlandię.

Read more

 

TIKKURILA LODODISCO CZYLI WSZYSTKIE KOLORY KARNAWAŁU 25.01.2017

Tafla dębickiego lodowiska, w swojej historii, gościła już wielu miłośników ślizgania. Wśród nich byli zarówno amatorzy, jak i zawodowcy, hokeiści i łyżwiarze figurowi, starsi i młodsi, kobiety i mężczyźni, chłopcy i dziewczynki… Ale nigdy wcześniej na dębickim lodzie nie widziano smerfa i smerfetki, jeżdżącej na łyżwach Dyni, czy chłopca z niebieskim pióropuszem.

Read more

 

TIKKURILA - TOP MARKA HOME ZONE 2016, JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ 04.01.2017

Marka Tikkurila otrzymała tytuł TOP MARKA 2016 w pierwszej edycji projektu „Home Zone, Jakość i niezawodność”. Głównym celem programu jest promocja marek oraz firm, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania w kategoriach: deweloperskiej, architektonicznej, budowlano-remontowej i aranżacyjnej.

Read more

 

Wszystkie kolory świąt czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane” z Tikkurila 09.12.2016

Wszystkie kolory świąt czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane” z Tikkurila

Read more

 

WARSZTATY MAŁEGO PUZZLOMANIAKA 20.10.2016

Za nami kolejna edycja warsztatów organizowanych przez Tikkurila. Po świątecznych bombkach, karmnikach dla ptaków, wielkanocnych osłonkach czy przygotowywanych własnoręcznie designerskich koszulkach, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Tym razem zaprosiliśmy dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy puzzlami.

Read more

 

Tikkurila Mecenasem Kalendarza Dębickiego 2016 21.12.2015

Tikkurila Polska SA została Mecenasem projektu „Kalendarz dębicki 2016” realizowanego przez tygodnik Obserwator Lokalny.

Read more

 

Weekend dla Andrzeja 09.12.2015

Miniony weekend w Dębicy był „Weekendem dla Andrzeja”.

Read more

 

Świąteczne malowanie z Tikkurila 28.12.2015

II edycja akcji „Bombki (jak) malowane!”

Read more

 

Cross Run Dębica - bieg na otwarcie pierwszej leśnej trasy przełajowej 30.11.2015

W ubiegłą niedzielę w Dębicy odbył się pierwszy Cross Run Dębica, którego Partnerem była Tikkurla Polska SA.

Read more

 

"Warsztaty małego majsterkowicza" 20.10.2015

W ramach przygotowań do nadchodzącej zimy, Tikkurila Polska SA zorganizowała „Warsztaty małego majsterkowicza”, do udziału w których firma zaprosiła mieszkańców Dębicy i okolic.

Read more

 

Marka Tikkurila wspiera placówki oświatowe 06.10.2015

Miło nam poinformować, że dzięki pomocy marki Tikkurila dzieci z kilkudziesięciu szkół i przedszkoli mogły rozpocząć rok szkolny w odnowionych i kolorowych pomieszczeniach.

Read more

 

XIX Ogólnopolski Festiwal Komedii „Talia” zakończony 01.10.2015

Podsumowano zakończony w minioną niedzielę XIX Ogólnopolski Festiwal Komedii „Talia”, tradycyjnie odbywający się na deskach Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Read more

 

Tikkurila gościła polsko-niemiecką grupę młodzieży 24.09.2015

W miniony wtorek (22.09.2015r.) firma Tikkurila Polska SA miała przyjemność gościć w swojej siedzibie polsko-niemiecką grupę młodzieży wraz z opiekunami.

Read more

 

Malowanie placu zabaw w Jodłowej 23.09.2015

W miniony piątek pracownicy Tikkurila Polska SA odmalowali plac zabaw w Jodłowej. To już piąte miejsce publiczne odnowione w wyniku realizacji partnerskiego projektu pt. „Powiat Dębicki Wolontariatem Malowany”.

Read more

 

Lato z marką Beckers – Weekendowe Strefy Miejskiego Wypoczynku 31.08.2015

W czerwcu, lipcu i sierpniu 2015 w wybranych lokalizacjach pojawiły się strefy miejskiego wypoczynku marki Beckers.

Read more

 

Tikkurila wsparła remont tarnowskiego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego 13.08.2015

Tikkurila Polska SA wsparła remont Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego "Pogotowie Opiekuńcze" w Tarnowie.

Read more

 

KOLEJNE WYRÓŻNIENIA DLA MARKI JEDYNKA 12.08.2015

Marka Jedynka po raz kolejny została wyróżniona w badaniach rynku budowlanego

Read more

 

Warsztaty dla gości w Tikkurila 23.07.2015

W ubiegłym tygodniu, w ramach rozwijania współpracy ze środowiskiem lokalnym, firma Tikkurila gościła w swojej siedzibie przedstawicieli różnych organizacji i instytucji z regionu.

Read more

 

Wizyta studentów Politechniki Krakowskiej w Tikkurila Polska SA w Dębicy 23.06.2015

W ubiegłym tygodniu – w ramach rozwijania współpracy ze szkołami i uczelniami wyższymi - Tikkurila Polska SA w Dębicy gościła grupę studentów Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej wraz z opiekunami.

Read more

 

Jubileusz Programu „Działaj Lokalnie” 17.06.2015

10 czerwca 2015 r. program „Działaj Lokalnie”, którego partnerem jest TIKKURILA POLSKA S.A., obchodził jubileusz 15-lecia w Polsce i 5-lecia w powiecie dębickim.

Read more

 

TIKKURILA i BECKERS markami Premium 11.06.2015

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznym badaniu Premium Brand tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand 2015 przyznano dwóm naszym markom - Tikkurila i Beckers.

Read more

 

Blog Tikkurila Potęga Kolorów 08.06.2015

Tikkurila dołączyła właśnie do blogosfery, uruchomiając oficjalny blog pod adresem http://tikkurilapotegakolorow.pl/ .

Read more

 

Wiosna kwitnie majem w kolorach Tikkurila 03.06.2015

31 maja br. na krośnieńskim rynku odbyła się akcja plastyczna WIOSNA KWITNIE MAJEM, której partnerem była Tikkurila Polska SA.

Read more

 

2.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila za nami! 02.06.2015

278 biegaczy wystartowało w 2.Dębickiej Dziesiątce z Tikkurila!

Read more

 

Kolorowy i bezpieczny Dzień Dziecka z Tikkurila! 01.06.2015

Nie baw się w pobliżu ulicy! Nigdy nie przechodź pod zamkniętą rampą kolejową! Czerwone światło - stój, zielone światło - idź!

Read more

 

Tikkurila biega! 29.05.2015

W minioną sobotę, tj.23 maja, w Tarnowie odbył się XI Bieg Sanguszków, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej „Weekend Polska Biega”.

Read more

 

Tikkurila na konferencji COST w Salonikach 15.05.2015

W dniach 7-9 kwietnia br. na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach odbyło się spotkanie w ramach Akcji FP1006 programu COST poświęcone postępom w modyfikowanych i funkcjonalnych powierzchniach na bazie surowców bioodnawialnych.

Read more

 

Tikkurila wsparła modernizację pracowni komputerowej 04.05.2015

24 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie odbyła się uroczystość otwarcia odnowionej pracowni komputerowej, której modernizację wsparła Tikkurila Polska SA.

Read more

 

Previous Next