Aktualności

Brązowa Budowlana Marka Roku 2018 dla Tikkurila

02.07.2018 14:58

Tikkurila po raz kolejny z rzędu została doceniona w ogólnopolskim rankingu Budowlana Marka Roku.

W tegorocznej edycji otrzymała brąz w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne” dołączając do grona marek najbardziej cenionych przez wykonawców. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badań rynkowych przeprowadzonych wśród firm budowlanych i wykonawczych.


- O wyróżnieniu marki farb Tikkurila zdecydowali fachowcy, którzy doskonale znają dostępne na polskim rynku produkty, ponieważ korzystają z nich w codziennej pracy. Tym bardziej cieszy przyznana przez profesjonalistów  wysoka ocena i uzyskany prestiżowy tytuł. Jest on dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości naszych farb, która przekłada się na zaufanie profesjonalistów do marki, a w efekcie rekomendowanie produktów inwestorom - mówi Karina Zawadzka, Brand Manager marki Tikkurila.


Budowlana Marka Roku to ogólnopolski ranking organizowany przez Centrum Badań i Analiz Rynku, mający na celu wyłonienie najlepszych marek materiałów budowlanych w kraju. Nagrody przyznawane są na podstawie badania ankietowego prowadzonego wśród wykonawców z całej Polski, którzy oceniają produkty w ramach kilkudziesięciu kategorii produktowych. Przy ocenie brane są pod uwagę m.in. częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktu oraz stosunek ceny do jakości.


Tikkurila_Brazowa Budowlana Marka Roku 2018

Return to headlines