Aktualności

JEDYNKA DECO&PROTECT – nowe linie produktowe

05.03.2018 08:29

JEDYNKA DECO&PROTECT to gama dobrych jakościowo produktów opartych na nowoczesnych recepturach, a jednocześnie dostępnych w przystępnych cenach.

W marcu 2018 r. debiutują dwie kolejne (obok Jedynka Deco&Protect Zmywalna) linie produkowe:

jed1

- Jedynka Deco&Protect DREWNO I METAL - szybkoschnąca emalia akrylowa o delikatnym zapachu,


- Jedynka Deco&Protect IMPREGNAT 3 w 1 - szybkoschnący dekoracyjno - ochronny impregnat powłokotwórczy.jed2

Jedynka Deco&Protect DREWNO I METAL

Emalia akrylowa tworząca powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych i podwyższone temperatury. Dostępna jest w 15 modnych kolorach i dwóch stopniach połysku.


Jedynka Deco&Protect DREWNO I METAL - już po godzinie od malowania powierzchnia jest sucha w dotyku, zaś po dwóch godzinach można nałożyć na nią drugą warstwę. Jest też bardzo wygodna w użytkowaniu. Wydziela zaledwie delikatny zapach podczas aplikacji, a do tego nie chlapie w trakcie malowania. Cechuje ją jednocześnie wysoka przyczepność do podłoża, dobre krycie i trwałość koloru.


Nowa emalia może być stosowana na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się do malowania mebli, w tym mebli ogrodowych, drzwi, okien, lamperii wewnątrz pomieszczeń, listew przypodłogowych, poręczy, doniczek czy kaloryferów. Dzięki szerokiej palecie barw, która w dużej mierze jest spójna z linią gotowych kolorów do ścian (Jedynka Deco&Protect Zmywalna), pozwoli stworzyć harmonijne aranżacje zgodne z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. Dostępna jest w dwóch stopniach połysku – mat lub satynowy połysk i w pojemnościach 0,2; 0,7 bądź 5 litrów.


jed3

Jedynka Deco&Protect Impregnat 3 w 1 to szybkoschnący produkt do ochrony i dekoracji drewna na zewnątrz. Pozwala podkreślić naturalny rysunek drewna, delikatnie zabarwiając na wybrany odcień. Dostępny w 5 najpopularniejszych kolorach.

Zapewnia doskonałą ochronę, tworząc powłoki o zwiększonej odporności na mikroorganizmy. Ponadto impregnuje drewno głęboko w nie wnikając.


Jedynka Deco&Protect IMPREGNAT 3 W 1 pozwala zabezpieczyć drewniane powierzchnie także przy zmiennej pogodzie – ochrona drewna jest zapewniona już po godzinie od malowania, nawet jeśli po takim czasie zacznie padać deszcz.

Impregnat jest też bardzo przyjazny w użytkowaniu, ponieważ wydziela delikatny zapach podczas aplikacji. Ponadto łatwo się nim maluje – produkt dobrze się rozprowadza i nie tworzy zacieków, nie kapie.

Ponieważ posiada filtry UV oraz trwałe i transparentne pigmenty, Jedynka Deco&Protect Impregnat zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami UV. Ponadto, dzięki kombinacji różnych żywic odpycha wodę oraz wilgoć.

Nowy impregnat doskonale sprawdzi się w ogrodzie i na balkonie – do ogrodzeń i balustrad, mebli ogrodowych, czy altanek, a także drewnianych elewacji. Jest to bardzo wydajny produkt – 1l wystarczy na pomalowanie do 18m2 powierzchni (jednokrotnie, szczegóły w karcie technicznej dostępnej na www.farbyjedynka.pl).

Dostępny w pojemności 0,7l; 2,5l; 5l.


Więcej informacji na stronie www.farbyjedynka.pl


jedd1
Return to headlines