Aktualności

Jedynka TV

19.03.2018 08:30

Produkty Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel pojawią się na antenie Polsatu w programie „Nasz Nowy Dom” w sześciu odcinkach najnowszego sezonu.

nasz nowy 2


W programie "Nasz Nowy Dom” zespół budowlany razem z Katarzyną Dowbor jeździ po całej Polsce, pomagając rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. W ciągu zaledwie kilku dni pod nieobecność mieszkańców przeprowadzane są gruntowne remonty domów. Premierowy odcinek emitowany jest w każdy czwartek o godz. 20.05. na antenie Polsatu, a następnie jest dostępny na platformie ipla.tv


nasz nowy


Udział produktów Jedynka w programiePrzy tak kompleksowych remontach, z jakimi do czynienia ma ekipa „Naszego Nowego Domu”, niespodziewane trudności są na porządku dziennym. Dlatego kiedy równolegle toczy się wyścig z czasem, bardzo ważne jest, by stawiać na niezawodne i sprawdzone produkty, takie jak farby Jedynka.


Zarówno sceny zakupu w sklepie, jak i samego malowania produktami Jedynka Ogród Barw oraz Jedynka Perfekcyjna Biel pozwalają nam w wiarygodny sposób podkreślić ich kluczowe benefity. Takie działanie stanowi bardzo sugestywną rekomendację zakupu dla naszej grupy docelowej, która jest widzem tego programu.


Pierwsze odcinki z udziałem farb Jedynka zostały wyemitowane 2 i 16 marca, do obejrzenia kolejnych zapraszamy 13 kwietnia oraz 4, 11 i 18 maja.


Fragmenty odcinków są też dostępne na naszej stronie internetowejhttp://www.farbyjedynka.pl/farby-jedynka-w-programie-nasz-nowy-domReturn to headlines