Aktualności

TIKKURILA - MARKA DOCENIONA PRZEZ KONSUMENTÓW – NAGRODY 2018

09.07.2018 16:15

Marka TIKKURILA w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2018 otrzymała aż 3 złote wyróżnienia.


Top Marka

Najbardziej elitarny tytuł Laur Konsumenta „TOP MARKA 2018” -  w kategorii „Jakość produktów i usług branży budowlanej”   
       
Wyróżnienie dla niekwestionowanych liderów w swojej kategorii marek, które rokrocznie w sondażu konsumenkim utrzymują czołową pozycję. Ocenie podlegały m.in. rozwój marki oraz jakość produktów znajdujących się w portfolio. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców.

Złoty Laur Konsumenta 2018
ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2018 - w kategorii „Farby”


Tę najwyższą lokatę marka Tikkurila zajmuje już kolejny rok z rzędu.  Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, bo to dla nich staramy się ciągle pracować nad naszymi produktami.

Złoty Laur Konsumenta 2018ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2018 - w kategorii „Impregnaty i lakiery do drewna”


W tym roku wraz z linią produktów do drewna na zewnątrz Tikkurila Valtti zajęliśmy najwyższe złote podium w tej kategorii. Nasza marka skupia uwagę na innowacyjnych produktach wodorozcieńczalnych. Nie tylko skutecznie zabezpieczają drewno, ale są w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska.Laur Konsumenta to ogólnopolski konkurs, który ma na celu zbadanie opinii konsumentów i wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek w danej kategorii. Nagrody przyznawane są na podstawie liczby głosów oddanych w sondażach telefonicznych i internetowych. Grupa respondentów obejmuje minimum 1000 osób.


Return to headlines