Aktualności

Tikkurila Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019

27.06.2019 14:16

Marka Tikkurila została podwójnie uhonorowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego rankingu Budowlana Marka Roku. Otrzymała tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne", a także wyróżnienie w kategorii "Farby dekoracyjne zewnętrzne". Najbardziej cenione i zaufane marki budowlane wyłonione zostały na podstawie głosów oddanych przez fachowców.

 

- Bardzo nas cieszy wysoka ocena i rekomendacja naszych farb przez profesjonalistów, którzy używają ich w swojej codziennej pracy, bo jest najlepszym potwierdzeniem jakości produktów marki Tikkurila. Wykonawcy mają do czynienia z wyrobami wielu różnych firm i już po raz kolejny docenili właśnie nas, co jest dowodem na to, że nasza marka cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem. To dla nas ogromne wyróżnienie - komentuje Marta Chowańczak, marketing manager marki Tikkurila.

IMG_20190617_145608


Ranking Budowlana Marka Roku jest organizowany przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. W badaniu przeprowadzanym co roku w pierwszym kwartale firmy wykonawcze z całej Polski oceniają stosowane przez nie materiały budowlane, w podziale na kilkadziesiąt kategorii. Zwycięskie marki wyłaniane są na podstawie częstotliwości stosowania danych produktów, najwyższej jakości oraz relacji ceny do jakości w oczach fachowców. Tegoroczna edycja konkursu to już jego piętnasta odsłona.


Laureaci BMR

bmr_logotyp_wyroznienie_new


bmr2019_srebrnaReturn to headlines