Aktualności

Tikkurila z tytułem „Budowlanej Firmy Roku 2019” ; Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu, „Osobowością Branży 2019”

05.02.2020 11:55

Tikkurila Polska S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych firm w branży budowlanej, a Prezes firmy Remigiusz Skąpski został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży 2019”.

Wręczenie nagród miało miejsce 30 stycznia br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, podczas Gali Builder Awards, uznawanej za najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży budowlanej. Była to już XVII edycja tego projektu. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele firm i organizacji środowiskowych, właściciele i menedżerowie reprezentujący firmy wykonawcze, producenckie, deweloperskie, doradcze i biura architektoniczne, a także przedstawiciele administracji państwowej i świata nauki, członkowie Rady Naukowej i Programowej „Buildera”. W imieniu Tikkurila Polska nagrody odebrała Magdalena Olszewska, Corporate Communications and PR Manager.


O wyborze laureatów zadecydowała Rada Naukowa Buildera oraz Kapituła wyróżnień, złożone z przedstawicieli redakcji miesięcznika „Builder” i wiodących przedstawicieli branży – autorytetów z zakresu architektury i budownictwa reprezentujących najważniejsze uczelnie w kraju i za granicą.

Zwycięskie firmy nagrodzone zostały za dynamiczny rozwój, skuteczność w budowaniu potencjału rynkowego, efektywne zarządzanie oraz innowacyjność. Są także rekomendowane jako godni zaufania partnerzy w biznesie. 


Misją programu jest również docenienie menadżerów. W tym roku w gronie laureatów znalazł się Prezes Tikkurila Polska SA Remigiusz Skąpski, który został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży 2019”.


„Oba wyróżnienia są dla nas niezmiernie cenne, i przyjmujemy je z ogromną radością” – komentuje otrzymane nagrody Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA „Chciałbym przy tym podkreślić, że tak jak tytuł „Budowlanej Firmy Roku” jest wyrazem uznania za osiągnięcia firmy Tikkurila w minionym roku, tak i nagroda „Osobowość Branży 2019”, chociaż przyznana mi personalnie, należy się całemu naszemu zespołowi. Na czele każdej firmy stoi menadżer-lider, który tą firmą kieruje, ale to Pracownicy, o wspólnych wartościach, ambitnie podchodzący do swoich obowiązków, otwarci na zmiany i odważnie promujący innowacyjne rozwiązania, stanowią o sile firmy. Rolą każdego menadżera-lidera jest wskazywanie kierunku i motywowanie pracowników, wpieranie ich rozwoju i zawsze, gdy jest taka potrzeba – wspólna walka z przeciwnościami. Bycie liderem to odpowiedzialność za cały zespół, jego spójność i zaangażowanie. To ciężka praca, ale dająca ogrom satysfakcji. Zwłaszcza, gdy się ma taki zespół, jak Tikkurila” – mówi Remigiusz Skąpski. „Dziękuję wszystkim Pracownikom Tikkurila za ich wiarę w firmę, pozytywną energię i nieustanną gotowość do podejmowania nowych wyzwań” – dodaje Prezes Tikkurila.


30stycznia2020-21030stycznia2020-13730stycznia2020-1

30stycznia2020-288
30stycznia2020-609
30stycznia2020-60520200203_081649Return to headlines