Sustainable beauty since 1862

Trwała ochrona i zrównoważone piękno od 1862 r.Tikkurila jest pionierem w dziedzinie trwałego malowania, ochrony powierzchni oraz korzystania z kolorów, a wszystko to robimy w sposób  odpowiedzialny. Dzięki zrównoważonemu wykorzystywaniu ograniczonej ilości surowców naturalnych, poprzez naszą pracę i produkty wprowadzamy trwałe piękno oraz wpływamy na poprawę jakość życia ludzi oraz dłuższy czas użytkowania powierzchni.

Przez dekady Tikkurila systematycznie rozwijała wysokiej jakości i przyjazne dla użytkowników rozwiązania, bezpieczne zarówno dla ludzi jak i środowiska. Podstawowe zasady naszej działalności opierają się na bezpieczeństwie, jakości i trwałości naszych produktów.


Odpowiedzialność przejawia się także w sposobie, w jakim prowadzimy naszą działalność; to fundament naszych wartości i marek. Chcemy mieć pewność, że wszystkie nasze działania są odpowiedzialne, i że współpracujemy z partnerami, którzy podzielają nasze wartości. Podążamy za zaostrzającymi się przepisami i standardami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska i aktywnie uczestniczymy w działaniach stowarzyszeń branżowych zarówno na poziomie poszczególnych krajów, jak i Unii Europejskiej, aby tworzyć dla naszych klientów jeszcze bezpieczniejsze i przyjaźniejsze środowisku naturalnemu produktów.

Program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu „A Colorful Tomorrow”  tworzy ramy dla rozwijania zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Naszym celem jest promowanie zrównoważonego rozwoju, z uwzględnieniem aspektów środowiskowych, finansowych i społecznych w naszej codziennej pracy, jak również jak w  działaniach na rzecz strategicznego rozwoju firmy. Nasze priroytetowe obszary w zakresie działań na rzecz odpowiedzialnego biznesu to: user experience, resources i people.


Tikkurila A Colorful TomorrowBanner House Rules

CERTYFIKATY


SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ GRUPY


Sedex member

Tikkurila Polska jest członkiem Sedex.


Sedex jest jedną z największych na świecie platform współpracy kupujących, dostawców i audytorów, umożliwiającą w sposób łatwy i szybki gromadzenie, udostępnianie i raportowanie informacji. Z platformy korzysta ponad 40 000 członków w ponad 150 krajach, aby zarządzać działaniami związanymi z prawami pracowniczymi, zdrowiem i bezpieczeństwem, środowiskiem naturalnym i etyką biznesową